İkinci El

Hp Designjet Plotter satışı alanında kurumsal olarak hizmet veren firmamız, şirketinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayarak hem plotter, hemde çevre birimleri ile arasındaki uyumu tam olarak gözetebilmektedir. Yaptığımız tüm hizmetlerin tamamen müşteri kullanımı ve ihtiyaçları çerçevesinde yapılabilmesi bizim için önemlidir.

Yeni nesil güncellenen sistemlerde artık yazılım güncelleme, ürün verimliliğini artırma gibi hızlandırılmış iç altyapıları kullanmaktayız. Sizlere özel olarak tasarladığımız tüm ürünleri tarafınıza sağlayabilmekteyiz.

Satış servis gibi alanlarda firmamıza gelen başvuruların çoğu plotter çalışmıyor, yazılm desteklemiyor gibi kelimelerden oluşmaktadır .Bu kelimelerden ziyade siz ne kullanmak istiyorsunuz yada hangi işlemi yapmak istiyorsunuz önemli olan nokta budur. Bu sayede birçok insan aslında kendi alanında yaptığı işleri az çok biliyordur.

Plotter & Plankopya Satışında Kurumsallık

Örneğin kurumlar, kuluşlar ve özel işletmeler genelde çizici ve çevre birimleri alırken danışmanlık da yapmanızı isterler. İşte tam burada firmamızda alanında uzman dört kişi size bu konuda destek sunabilir. Yaptığınız tüm işlemlerde plotter, hp plotter, plotter ikinci el, hp plotter satışı, hp plotter yedek parça, hp plotter servisi gibi konularda hizmet verebiliyoruz.

Plotterlarınızda, anlık canlı bağlantı ile yerinde müdehale ve teknik servis hizmeti, uzak bağlantı yardımı, local yerinde servis ve kurulum hizmetleri, teknik destek hizmetlerini sunabilmekteyiz. Buna istinaden başlamış olduğumuz tüm işlemlerin ve hizmetlerin tamamen yanında ve yakınında bulunmakta ve aylık olarak stabilite kontrolü yapmaktayız.

 

Bizden alacağınız tüm ürünler mutlaka ve mutlaka garantilidir. Faturası kesilen ürünlerin min. 24 ay garanti süresi mevcuttur. ( Yedek Parça ürünleri 6 ay ile sınırlıdır.)  Bu hizmetin getirmiş olduğu tüm sorumlulukları tarafımızdan yerine getirilmektedir.

Plotter® Nasıl Çalışır?

Plotter genel olarak tam düzen ve stabil olarak çalışır. Satış hizmeti ve kurumsal olarak aylık ve yıllık bakım anlaşması yapılan tüm ürünlerin 1-3-6-9-12 ay içerisinde net ve düzenli bakımları sözkonusudur.

Teknik servis hizmetlerimiz, plotter'larda oluşan donanımsal yada yazılımsal gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Plotter Servisi  teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski plotterlarınızın satın alınarak yerine yeni bir hp plotter verilmesi, yada eski plotterlarınza yeni parçaların takılması (upgrade) gibi işlemlerini kapsamaktadır.