Satış

Plotter satışı, kiralanması gibi konularda müşterilerimizin genel ihtiyaçlarının karşılanması ve eldeki ürünlerin yeniden değerlendirilmesi amacı ile oluşturulmuş kurumsal yapımızın – müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi bir yönetim ve pazarlama stratejisi ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin HP, Epson, Canon, Océ gibi markalarda yapacağı alımları ve satımları konusunda destek vermekten çekinmeyen firmamızın ana prensibi, mutlak suret ile müşteri memnuniyetidir.

Sektörün önde gelen firmaları ile birlikte iş ortaklığı – yetkili satıcı kanalları ile talebe göre ürün avantajlarını sizlere sunabilmekteyiz. Satış Hizmetleri bölümümüz ile yüksek kaliteli Hewlett Packard ve diğer markalarda Hp Plotter, Kağıt, Kartuş – Baskı Kafası, Servis, Bakım ve Onarım gibi hizmetleri aynı anda Plotter Dijital Baskı Teknolojileri Ltd. Şti. olarak sizlere sunabilmekteyiz.

Neden Plotter Ltd. Tercih Etmelisiniz?

Firmamız profesyonel çözüm ve hizmetler bütünü sunmaktadır. Satış veya kiralama sonrasında ise; lojistik, kurulum ve servis hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Tüm bunların yanısıra, Plotter Ltd.’i tercih ederek ayrıcalıklı hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Şirketimizin uygun fiyat politikası ve farklı garanti seçenekleri ile firmanıza değer katabilirsiniz. Size sunduğumuz olanaklar içerisinde en önemli değerimiz ikinci el dönüşlerinizi üst düzeyde tutmamızdır.

Eğer Plotter Ltd. Müşterisi iseniz servis önceliğiniz vardır ve Premium servis içeriklerinden yararlanabilirsiniz.